met'l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

met'l

a
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Žanr kojeg najviše preferirate u metalu

Go down 
+11
Nirnaeth
Emiliano
Invictus
Burn
eradication8
brutalica
Miha
fixxxer665
Mortiis
Quorthon
dead eternity
15 posters
Autor/icaPoruka
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptysri sij 07, 2009 10:50 pm

bi bio?
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptyčet sij 08, 2009 2:37 pm

heavy , black
[Vrh] Go down
Mortiis

Mortiis


Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 08.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptyčet sij 08, 2009 3:33 pm

black i power nešto u zadnje vrijeme^^
[Vrh] Go down
fixxxer665




Broj postova : 1
Registration date : 08.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptyčet sij 08, 2009 4:01 pm

mama mia,old skul treššššš,nwobhm,hard rock,stari power ala running wild i helloween,speed stari,sve staro jeeej!
[Vrh] Go down
Miha




Broj postova : 55
Registration date : 08.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptypet sij 09, 2009 3:41 am

ja preferiram death koji naginje na tehničko i progresivno sviranje
volim i nu , treš , industriAL
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptypet sij 09, 2009 3:45 am

lutam po žanrovima, ne obavezujem se niti na jedan već idemo od benda do benda
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptypet sij 09, 2009 4:11 pm

ak je bend dobar žanr nije bitan

al ipak najviše slušam metalcore bendove
[Vrh] Go down
Mortiis

Mortiis


Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 08.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptysub sij 10, 2009 2:32 pm

Mortiis je napisao/la:
black i power nešto u zadnje vrijeme^^

volim industrial isto to sam zaboravla Žanr kojeg najviše preferirate u metalu 498887
[Vrh] Go down
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptysub sij 10, 2009 9:49 pm

Heavy i thrash!
[Vrh] Go down
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptysub sij 10, 2009 9:53 pm

ne ograničavam se na žanrove
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptyned sij 11, 2009 1:07 am

Heavy mi najvise odgovara, al ako ima neki dobar bend koji svira neki drugi zanr rado ga poslusam, dakle ne obvezujem se na jedno, nego slusam ono sto mi se svida.
[Vrh] Go down
Emiliano

Emiliano


Broj postova : 91
Age : 33
Lokacija : Đakovo
Registration date : 11.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptyned sij 11, 2009 4:12 pm

power i heavy večinom
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptyned sij 11, 2009 5:18 pm

Ne volim se žanrovima ograničavat kako bi Chuck reko metal je metal , al sad najviše mi se sviđa heavy, thrash death(rani),black i ambiental nešto
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptypet sij 23, 2009 12:04 pm

nema ograničenja. ako je bend dobar il samo neka pjesma, nema problema

čemu nepotrebno ograničavanje jer se svakak nađe tu i tamo koja pjesma iz nekog desetog žanra pa onda kao slušaš samo 2,3 žanrova i naletiš na predobar ti bend iz nekog tamo iza brda planina i valova žanra i što ćeš onda- pa slušati ga naravno ali.. onda gaziš sebe i svoj "stil". tako da, nema granica;) no uvijek ima žanr il dva koji ti najviše odgovara no nemožeš se ograničit i srat kasnije
[Vrh] Go down
EcoWar

EcoWar


Broj postova : 54
Age : 114
Registration date : 18.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptypet sij 23, 2009 12:41 pm

Pa opcenito death metal, melodic death.
Ali naravno ako je neki band dobar nije mi bitan zanr.
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptypet sij 23, 2009 6:55 pm

Bodomi nisu melodic death Laughing
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptypet sij 23, 2009 7:48 pm

pa oni su između melodic deatha i powera
[Vrh] Go down
EcoWar

EcoWar


Broj postova : 54
Age : 114
Registration date : 18.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptypet sij 23, 2009 9:18 pm

1. Jesam ja tu sad spomenuo Bodome?
2. Jel ja slusam samo Bodome?
OMG
[Vrh] Go down
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptypet sij 23, 2009 9:24 pm

DA! Jesi!!! Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptypet sij 23, 2009 9:40 pm

EcoWar je napisao/la:
1. Jesam ja tu sad spomenuo Bodome?
2. Jel ja slusam samo Bodome?
OMG


Milo šta si se odma uvrjedio Laughing
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptysub sij 24, 2009 1:00 am

možda se pali na laiha pa ga smeta što ga vrijeđate
šalim se imenjače Very Happy
[Vrh] Go down
toks

toks


Broj postova : 138
Age : 34
Lokacija : Čažma/Zabreg
Registration date : 29.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptyčet sij 29, 2009 3:45 am

još jedan od ovih bez granica ali ima svega, od heavy-a, thrasha, nu... svega ima Very Happy
[Vrh] Go down
http://kickass.8.forumer.com
Mile

Mile


Broj postova : 222
Age : 40
Registration date : 29.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptyčet sij 29, 2009 4:39 am

Možda bi bolje prvo rekao žanrove koje NE preferiram u metalu.

Prvenstveno nikako ne slušam power, možda ne zbog brzine i umobolnih solaža, koliko zbog previsokih vokala. Ok ako lik želi otpjevati visoku notu i u tome uspije bez da se izblamira (IMHO), no u većini power metala, vokali ispadnu vulve.

Heavy mi isto nije nešt. Prva asocijacija su naravno Maideni, spram kojim imam respect, no nisam ih nikad slušao kako spada, a od ostalih bendova ni ne znam previše niti sam zainteresiran.

Možda ne preferiram drone, ne znam, sama koncepcija sviranja dvije-tri note u sat vremena mi je prenategnuta, ali taj podžanr moram još dublje istražiti, prvenstveno tako da sjednem i slušam te dvije tri note.

Žanr koji preferiram?

Teško mi se opredijeliti.

Doom definitivno, i to u svim svojim kategorijama i kombinacijama (osim tog dronea kojeg treba čeprkat).
Black isto, no ne onaj sotonjarski isfurani old school, već ovaj eksperimentalniji, simfoničniji (pritom ne mislim na Krejdle i Borgire)
Sludge također, premda je sludge podvrsta dooma, smatram da je sludge raširio toliko krila da ga mogu smatrati zasebnim žanrom.
Gothic isto, ali možda u manjoj mjeri. Ovisi kako mi se sluša.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptysri vel 25, 2009 10:40 am

Mile je napisao/la:
Možda bi bolje prvo rekao žanrove koje NE preferiram u metalu.

Prvenstveno nikako ne slušam power, možda ne zbog brzine i umobolnih solaža, koliko zbog previsokih vokala. Ok ako lik želi otpjevati visoku notu i u tome uspije bez da se izblamira (IMHO), no u većini power metala, vokali ispadnu vulve.

Heavy mi isto nije nešt. Prva asocijacija su naravno Maideni, spram kojim imam respect, no nisam ih nikad slušao kako spada, a od ostalih bendova ni ne znam previše niti sam zainteresiran.

Možda ne preferiram drone, ne znam, sama koncepcija sviranja dvije-tri note u sat vremena mi je prenategnuta, ali taj podžanr moram još dublje istražiti, prvenstveno tako da sjednem i slušam te dvije tri note.

Žanr koji preferiram?

Teško mi se opredijeliti.

Doom definitivno, i to u svim svojim kategorijama i kombinacijama (osim tog dronea kojeg treba čeprkat).
Black isto, no ne onaj sotonjarski isfurani old school, već ovaj eksperimentalniji, simfoničniji (pritom ne mislim na Krejdle i Borgire)
Sludge također, premda je sludge podvrsta dooma, smatram da je sludge raširio toliko krila da ga mogu smatrati zasebnim žanrom.
Gothic isto, ali možda u manjoj mjeri. Ovisi kako mi se sluša.

vidi duše Very Happy tko bi reko
[Vrh] Go down
Mile

Mile


Broj postova : 222
Age : 40
Registration date : 29.01.2009

Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Emptysri vel 25, 2009 1:45 pm

A bu bu bu Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty
PostajNaslov: Re: Žanr kojeg najviše preferirate u metalu   Žanr kojeg najviše preferirate u metalu Empty

[Vrh] Go down
 
Žanr kojeg najviše preferirate u metalu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
met'l :: GLAZBA :: Općenita rasprava o metal glazbi-
Forum(o)Bir: