met'l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

met'l

a
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Zasto bas metal???

Go down 
+10
B_i_z_y
EcoWar
Nirnaeth
eradication8
Emiliano
Mortiis
Quorthon
brutalica
Invictus
Burn
14 posters
Autor/icaPoruka
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptyned sij 11, 2009 1:53 am

Zasto slusate metal glazbu, a ne nesto drugo???
[Vrh] Go down
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptyned sij 11, 2009 1:54 am

Nalazim se u tome, glazba mi odgovara, tekstovi nisu primitivni, jednostavno se nalazim u tome.
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptyned sij 11, 2009 3:35 am

jedno dobro pitanje koje se ne vidi često na ovakvim forumima.

a u biti ne znam slučajno može se reć. voilo sam biti malo drugačiji pa sam slušao najtviš u 8mom razred u želji da slušam nešto drugačije od ostalih ali da mi se opet sviđa. i tako od najtviša došla tallica, pa zlejer nekim čudom mejdeni tek kasnije. moram priznati da sam to počeo slušati pod okriljem buraza jer da nije njegove mjuze bio nebi bio ovisnik o toliko bendova...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptyned sij 11, 2009 3:37 am

zašto?
pa zato što jedino ta glazba odgovara za bilo koje raspoloženje.
[Vrh] Go down
Mortiis

Mortiis


Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 08.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptyned sij 11, 2009 12:09 pm

Invictus je napisao/la:
Nalazim se u tome, glazba mi odgovara, tekstovi nisu primitivni, jednostavno se nalazim u tome.
[Vrh] Go down
Emiliano

Emiliano


Broj postova : 91
Age : 33
Lokacija : Đakovo
Registration date : 11.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptyned sij 11, 2009 4:10 pm

Invictus je napisao/la:
Nalazim se u tome, glazba mi odgovara, tekstovi nisu primitivni, jednostavno se nalazim u tome.
baš to
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptyned sij 11, 2009 4:29 pm

brutalica je napisao/la:
jedno dobro pitanje koje se ne vidi često na ovakvim forumima.

a u biti ne znam slučajno može se reć. voilo sam biti malo drugačiji pa sam slušao najtviš u 8mom razred u želji da slušam nešto drugačije od ostalih ali da mi se opet sviđa. i tako od najtviša došla tallica, pa zlejer nekim čudom mejdeni tek kasnije. moram priznati da sam to počeo slušati pod okriljem buraza jer da nije njegove mjuze bio nebi bio ovisnik o toliko bendova...

aj ja sam rekao kako sam došao do te mjuze sad da velim zač ga slušam...

pa jedna profa u školi me jebeno izživcira u tolikoj mjeri da bi joj opizdio šamar i pol, no to se kao ne smije i pretrpim. Dođem doba stavim se deicide na maximum satan zbengam svaku moguću agresiju i pritom se jako ali jako dobro osjećam ( tamo bliizu seksa je neđe). Usto kako kolega Quorthon navodi za svako raspoloženje postoji pravi bend. Ako se oću osjećat ponosno stavim amone, kakav diprešn me spuca stavim down i slično...

Jednostavno ta vrsta glazbe iz mene baca neke osjećaja s dvostrukom koristi.. a to je zakon


Zadnja promjena: brutalica; ned sij 11, 2009 10:41 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptyned sij 11, 2009 8:30 pm

lijepo rečeno moram priznat
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptyned sij 11, 2009 10:12 pm

Mortiis je napisao/la:
Invictus je napisao/la:
Nalazim se u tome, glazba mi odgovara, tekstovi nisu primitivni, jednostavno se nalazim u tome.

rekao je sve , zaključaj temu Very Happy
[Vrh] Go down
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptysri sij 14, 2009 6:04 pm

Nirnaeth je napisao/la:
Mortiis je napisao/la:
Invictus je napisao/la:
Nalazim se u tome, glazba mi odgovara, tekstovi nisu primitivni, jednostavno se nalazim u tome.

rekao je sve , zaključaj temu Very Happy


Ne kuzim, kako mozes imati isto misljenje kao on!!! Valjda svatko ima razlog svoj osobni razlog zasto slusa nesto, ili si u grupi onih koji slusaju sta im frendovi slusaju jer nemaju svoje misljenje i svoj ukus...
[Vrh] Go down
EcoWar

EcoWar


Broj postova : 54
Age : 114
Registration date : 18.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptyned sij 18, 2009 1:05 pm

evo ovako...slusam metal jer jednostavno volim nabijacinu...screamanje...growl...to mi je (sry na rjecniku) jednostavno prejebeno...
ugl. prvi put sam cuo nirvanu i metallicu kod susjeda on je to stalno pustao...imao sam 6-7 godina...i eto...valjda se to onda nekako usadilo u mene...heh
onda sam prelazio na ovaj zanr pa onaj i sad slusam death metal i to mi je predobro...obozavam poslusat Wage Slaves, Eradication ili The Day Of Justice i tako dalje od ASP...to mi je ono... smrt
sve u svemu ne bih mogao bez metala zivit... smrt
[Vrh] Go down
B_i_z_y

B_i_z_y


Broj postova : 12
Age : 29
Registration date : 02.02.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptysri vel 04, 2009 12:47 am

slusam ga zato sto mi ga je stari preporucio....inace moj stari slusa heavy metal pa je onda htio da i ja pocnem slusat radje to neg nest tam deseto........tak da je moj stari razlog zast slusam metal....
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptysri vel 04, 2009 4:07 am

Burn je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:
Mortiis je napisao/la:
Invictus je napisao/la:
Nalazim se u tome, glazba mi odgovara, tekstovi nisu primitivni, jednostavno se nalazim u tome.

rekao je sve , zaključaj temu Very Happy


Ne kuzim, kako mozes imati isto misljenje kao on!!! Valjda svatko ima razlog svoj osobni razlog zasto slusa nesto, ili si u grupi onih koji slusaju sta im frendovi slusaju jer nemaju svoje misljenje i svoj ukus...


Ohhh ne razootkrio si mee
[Vrh] Go down
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptysri vel 04, 2009 2:52 pm

Da?
[Vrh] Go down
nekros

nekros


Broj postova : 186
Age : 33
Lokacija : Novska-Požega
Registration date : 19.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptysri vel 04, 2009 4:01 pm

Invictus je napisao/la:
Nalazim se u tome, glazba mi odgovara, tekstovi nisu primitivni, jednostavno se nalazim u tome.

e bas ovo :)
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptysri vel 04, 2009 6:45 pm

zato jer imam dugu kosu i grdi sam pa bi me na cajkama čudno gledali
[Vrh] Go down
Mile

Mile


Broj postova : 222
Age : 40
Registration date : 29.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptysri vel 04, 2009 7:39 pm

Invictus je napisao/la:
Nalazim se u tome, glazba mi odgovara, tekstovi nisu primitivni, jednostavno se nalazim u tome.

Tekstovi pjesama su posljednja stvar koju primjećujem kod metalnih pjesama, prvenstveno jer razne tehnike 'pjevanja' (growlanja, screamanja, preseravanja, roktanja) to onemogućuju.

Prvo što meni zapne za uho jest konstrukcija pjesme. Dakle ne ona tipično TončiHuljićevska koncepcija koja je i učestala u metalu, već da pjesma ima neki svoj tijek, ideje, eksperimentiranja, pa još da se pjesme nadovezuju jedna na drugu, što tekstualno, što konceptualno, što instrumentalno. E to je to za mene.

Zašto baš metal? Zato jer sam depresivno manijakalno sadomazohističko homoerotično agresivno sotonjarsko tjeskobno stvorenje kojem treba ispušni ventil. Eto.
[Vrh] Go down
toks

toks


Broj postova : 138
Age : 34
Lokacija : Čažma/Zabreg
Registration date : 29.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptysri vel 04, 2009 11:19 pm

Burn je napisao/la:
Zasto slusate metal glazbu, a ne nesto drugo???
što to znači, da je u našem malom metalnom društvancu open-mindedness striktno zabranjena? Laughing
slušam metal, slušam i štošta drugo. metal jer mi paše, štošta drugo jer mi paše.
eto, točka Laughing
[Vrh] Go down
http://kickass.8.forumer.com
Mile

Mile


Broj postova : 222
Age : 40
Registration date : 29.01.2009

Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Emptyčet vel 05, 2009 12:47 am

Da, viš nisam ni skužio.

Slušamo metal, a ne nešto drugo jer ono drugo nije kvlt as fuck.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zasto bas metal??? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto bas metal???   Zasto bas metal??? Empty

[Vrh] Go down
 
Zasto bas metal???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?
» Brutalica - Hrvatski internet video portal za metal (biografije, snimke domaćih koncerata, spotovi, intervjui domačih metal bendova)
» A taj metal...
» Best metal band!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
met'l :: GLAZBA :: Općenita rasprava o metal glazbi-
Forum(o)Bir: