met'l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

met'l

a
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Najbolji film/ovi

Go down 
+4
Nessa Ireth
Nirnaeth
eradication8
Invictus
8 posters
Autor/icaPoruka
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Najbolji film/ovi Empty
PostajNaslov: Najbolji film/ovi   Najbolji film/ovi Emptyned sij 11, 2009 1:58 am

Eto koji vam je najbolji film/ovi pitanje je sad XD

Meni su nekako Detroit rock city, School of Rock, The Rocker, Apocalypto, Kingdom of Heaven, Easy rider, American History X...ukratko Very Happy
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Najbolji film/ovi Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji film/ovi   Najbolji film/ovi Emptypet sij 16, 2009 6:54 pm

uff ima puno filmova koje volim, svakakvih žanrova, a najbolji su mi horori i komedije


Invictus je napisao/la:
Eto koji vam je najbolji film/ovi pitanje je sad XD

Meni su nekako Detroit rock city, School of Rock, The Rocker, Apocalypto, Kingdom of Heaven, Easy rider, American History X...ukratko Very Happy

jel taj the rocker dobar? planiram ga gledat baš Very Happy
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Najbolji film/ovi Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji film/ovi   Najbolji film/ovi Emptypet sij 16, 2009 7:17 pm

Bitka na neretvi
[Vrh] Go down
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Najbolji film/ovi Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji film/ovi   Najbolji film/ovi Emptysub sij 17, 2009 12:15 am

Pa komedija, pomalo sprdačina na rokere prikazivsi glavnog glumsca kao totalnog idiota, ali zanemarivo je to.
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Najbolji film/ovi Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji film/ovi   Najbolji film/ovi Emptypon sij 19, 2009 8:15 pm

eto pogledao sam the rockera i svidio mi se film
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Najbolji film/ovi Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji film/ovi   Najbolji film/ovi Emptypon sij 19, 2009 8:25 pm

Ko nije Bitku n Neretvi gledo , ko da nije film gledo
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Najbolji film/ovi Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji film/ovi   Najbolji film/ovi Emptypon sij 19, 2009 8:34 pm

ja nisam gledao, bar mislim da nisam
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Najbolji film/ovi Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji film/ovi   Najbolji film/ovi Emptyuto sij 20, 2009 12:46 pm

najbolji su oni epic:D
the Piano je kul. iako žena na kraju ostaje bez kažiprsta jer joj je muž glup al oke...XD

jel tko gledal Bug? Milsim da se tak zove.. bil je u kinima prošle godine činimise il predprošle pred kraj godine..
ako nije nitko gledal Bug gledaj Bug jer Bug je kul i mogucebitno je da se zarazish preko telke. Bug

Very Happy
[Vrh] Go down
Emiliano

Emiliano


Broj postova : 91
Age : 32
Lokacija : Đakovo
Registration date : 11.01.2009

Najbolji film/ovi Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji film/ovi   Najbolji film/ovi Emptyuto sij 20, 2009 6:42 pm

meni su najbolji oni SF-ovi iz 50-ih. ne znam zašto, al jednostavno mi je zanimljivo gledati kako su ljudi u ono vrijeme zamišljali budučnost i kako su radili specijalne efekte
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Najbolji film/ovi Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji film/ovi   Najbolji film/ovi Emptyuto sij 20, 2009 9:58 pm

e jeste gledali film Teeth?

čovječe, to morate vidit, ima odurnih dijelova