met'l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

met'l

a
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 perverzije?

Go down 
+8
toks
Mile
Mortiis
eradication8
nekros
Nirnaeth
Invictus
Nessa Ireth
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Mile

Mile


Broj postova : 222
Age : 40
Registration date : 29.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptysub vel 07, 2009 7:30 pm

Pa ja sam priznao. Da nisam. Al sam živio sa gejem. Pa eto, ohrabrujem prikrivene gejeve da izađu van.
[Vrh] Go down
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptysub vel 07, 2009 7:32 pm

mi smo homofobičan narod tako da ne vjerujem da su dečki koji su sad strejt čvaljili po frendovima Laughing
i da gejevi slobodno možete izač vidite da smo vam potpuna podrška Very Happy
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptysub vel 07, 2009 7:35 pm

dead eternity je napisao/la:
mi smo homofobičan narod tako da ne vjerujem da su dečki koji su sad strejt čvaljili po frendovima Laughing
i da gejevi slobodno možete izač vidite da smo vam potpuna podrška Very Happy


kome ti??????
ja pedere ne volim.....
po meni ova tema je perverzije a ne boleštine......
i da se razumijemo prije neg me neko pokuša presječ......ne volim ni lezbe...volim bipsičke Very Happy
[Vrh] Go down
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptysub vel 07, 2009 7:36 pm

sarkazam željac jebemte u glavu homofobičnu :)
bipsičke su mit
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptysub vel 07, 2009 7:49 pm

Sad
[Vrh] Go down
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptysub vel 07, 2009 7:50 pm

sve će bit uredu nema potrebe za plakanjem teta maja se više neće derat na malog željka :)
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptysub vel 07, 2009 7:59 pm

Surprised Wink
doba teta maja
[Vrh] Go down
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptysub vel 07, 2009 8:04 pm

ma najbolja
al bek na perverzije pipol
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptyned vel 08, 2009 4:51 pm

Ma dajte , bezveze ko bi bario žene? Samo muške još kad imaju bradu pa im ispleteš zajdničku poletenicu dok se bare Embarassed
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptyned vel 08, 2009 8:29 pm

ja sam lezba, jebiga. volim cure
a peder nisam
[Vrh] Go down
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptypon vel 09, 2009 1:48 am

affraid
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptypon vel 09, 2009 6:17 pm

Drago mi je kaj ste se zapričali kod ove teme.. ali, ahm, pri postavljanju pitanja nisam mislila na homo il bi nešto bla bla. Mene je više zanimala sama perverzija, posebno u hetero sklonostima. znači, perverzija, maloljetnička, zrela, staračka kakva god. velike doze ili ne? mislim, poznajem priličan broj ljudi koji su anđeli po izgledu, miceki ko prijatelji ali ono kaj se dešava v krevetu mi nikak neide v glavu. ok, nebudemo sad tu neki sramežljivci i rekli da se to obavi i ništa dalje jer nije tak definitivno il je u rijetkim slučajevima.no oke, kako god, koje su doze normalne? do kud se ide. i posebice, do kuda ste spremni ići u tome? Very Happy

iii da, kako povezujete to s ljubavlju, tj. u vezi. svi znamo da je priličan broj ljudi u zec uniformama kad nisu u vezi takod a to ne važi, samo za veze
[Vrh] Go down
Mile

Mile


Broj postova : 222
Age : 40
Registration date : 29.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptypon vel 09, 2009 6:56 pm

Zapričali su se o gej/bi temi jer sam je ja počeo, i jer smo svi mi Rvati katolici, kojima je pederluk vrhunac perverzije. Mi Rvati katolici se samo prašimo u misionarskoj pozi, u braku, i samo da napravimo potomstvo.

Ne masturbiramo. Djecu podučavamo da ako masturbiraju, da će oslijepiti. S prvom curom s kojom prohodamo, moramo je ženiti, u suprotnom se udaljavamo od Boga i samog sebe. Žene moraju biti u kući kao B-mašine koje rađaju. A svijet je stvoren prije 6000 godina u 6 dana.

Sve ostalo je perverzarija
Twisted Evil
[Vrh] Go down
toks

toks


Broj postova : 138
Age : 34
Lokacija : Čažma/Zabreg
Registration date : 29.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptypon vel 09, 2009 7:02 pm

Mile je napisao/la:
Zapričali su se o gej/bi temi jer sam je ja počeo, i jer smo svi mi Rvati katolici, kojima je pederluk vrhunac perverzije. Mi Rvati katolici se samo prašimo u misionarskoj pozi, u braku, i samo da napravimo potomstvo.

Ne masturbiramo. Djecu podučavamo da ako masturbiraju, da će oslijepiti. S prvom curom s kojom prohodamo, moramo je ženiti, u suprotnom se udaljavamo od Boga i samog sebe. Žene moraju biti u kući kao B-mašine koje rađaju. A svijet je stvoren prije 6000 godina u 6 dana.

Sve ostalo je perverzarija
Twisted Evil

da! ne kužim kaj tu ne stoji? Neutral
Laughing
[Vrh] Go down
http://kickass.8.forumer.com
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Emptypet vel 13, 2009 4:45 pm

Perverzan nenormalno...
[Vrh] Go down
Sponsored content





perverzije? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: perverzije?   perverzije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
perverzije?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
met'l :: RAZONODA :: Sex & ljubav-
Forum(o)Bir: