met'l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

met'l

a
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Crkva

Go down 
+5
Mortiis
Nirnaeth
eradication8
Invictus
Burn
9 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Crkva   Crkva Emptyned sij 11, 2009 1:23 am

Zasto danas ne samo mladi nego opcenito ljudi ne idu u Crkvu? Sto mislite sto ne valja? Zasto je to tako?
[Vrh] Go down
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyned sij 11, 2009 1:34 am

Moje misljenje je da crkva vise nije Dom Boziji, kako bi to trebalo biti, istini na vidjelo, Crkva je najbogatija ustanova na svijetu i tu se ne moze uciniti nista, kao jedan veliki organizirani kriminal.
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyned sij 11, 2009 1:48 am

zašto mladi ne idu u crkvu? evo ovak je kod mene: starci su me uvijek tjerali da svake nedjelje idem u crkvu i baš zbog toga ne volim ići, kad me se tjera
mislim nije meni problem otići u crkvu, al sve je to nekako pod mus
[Vrh] Go down
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyned sij 11, 2009 11:07 pm

A neznam bas dal je kod svih mladih tako
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyned sij 11, 2009 11:34 pm

pa tako najčešće kažu kad se o toj temi radi

al opet svatko ima svoje mišljenje o svemu
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptypon sij 12, 2009 7:24 am

Pa evo ja idem u crkvu zbog sebe , istina tjerali su me dok sam bio klinac logično je da ću se rađe igrat neg da idem gledat neke tam ceremonije.. al sad odem svake druge treće nedelje ,sad kakva je crkva u kurcu je al se pokušavam ne zamarat s tim ionako nikad nikve pare nedam :)
[Vrh] Go down
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptypon sij 12, 2009 5:25 pm

kad ih ionako skoro pa nikad ni nemas Very Happy
[Vrh] Go down
Mortiis

Mortiis


Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 08.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptypon sij 12, 2009 8:19 pm

odem u crkvu kad ide i mama za božić i te neke blagdane,ovak da bi sama otišla,ne.
[Vrh] Go down
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyuto sij 13, 2009 2:23 am

zna se desiti da odem ali rijetko
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptypet sij 23, 2009 11:22 am

tako je, Crkva je jedan podmukli nemoralni organizirani kriminal o kojem se ne priča.
A ja neidem u crkvu jer nemam nikakve veze s bogom na crkveni način. Jedino kaj idem je za Božić i Uskrs jer pratim staru da neide sama a i da čujem što svečenik ima za reči i već 2 godine za Božić priča o jedno te istom.

A mladi ne odlaze u crkvu jer jedni nisu tak odgajani, neki imaju svoja uvjerenja, neki pa ne vole crkvu jer ne vole kriminal, pa ima toga da nemaju vremena, neda im se, spavaju u to vrijeme, ne vole svečenika, dosadno im je u crkvi bla bla.. ima puno razloga. No ima i mladih koji odlaze u crkvu
[Vrh] Go down
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptypet sij 23, 2009 3:19 pm

Ne kuzim o kakvom kriminalu govoris?
[Vrh] Go down
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptypet sij 23, 2009 4:41 pm

da, pojasni malo...jel kriminala ima svagdje....
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptypet sij 23, 2009 6:25 pm

Nessa Ireth je napisao/la:
tako je, Crkva je jedan podmukli nemoralni organizirani kriminal o kojem se ne priča.
A ja neidem u crkvu jer nemam nikakve veze s bogom na crkveni način. Jedino kaj idem je za Božić i Uskrs jer pratim staru da neide sama a i da čujem što svečenik ima za reči i već 2 godine za Božić priča o jedno te istom.

A mladi ne odlaze u crkvu jer jedni nisu tak odgajani, neki imaju svoja uvjerenja, neki pa ne vole crkvu jer ne vole kriminal, pa ima toga da nemaju vremena, neda im se, spavaju u to vrijeme, ne vole svečenika, dosadno im je u crkvi bla bla.. ima puno razloga. No ima i mladih koji odlaze u crkvu

Radi čega kriminal, svi vi zaboravljate da ljudi daju novac SVOJOM voljom nitko ih ne prisiljava nije srednji vijek da moraš odvajat 10% sve stoji na tebi ako netko drugi daje zašto bi te smetalo? Možda zato jer je božić? ,
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptypet sij 23, 2009 6:26 pm

Invictus je napisao/la:
kad ih ionako skoro pa nikad ni nemas Very Happy

Rugao se musliman krščaninu Laughing
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyuto sij 27, 2009 8:30 pm

nikad niste čuli da vatikan pere novac? zapravo to se ne treba čuti, to je samo "skrivena" tajna o kojoj se ne priča. a i.. hm, mnogi svečenici nisu ono kaj svi misle da jesu, tj nijedan nije, manipuliraju svima nama i vama ko da smo lutke. đizs, gledajte dublje?
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyuto sij 27, 2009 8:55 pm

Jel ti stvarno misliš da vatikanu uz sve to bogatstvo treba pranje novca xD iako je pretpostavka preglupa a ovo ostalo neću ni komentirat lol! takvo nešto nebi ni varg izjavio
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyuto sij 27, 2009 8:59 pm

ne trebaš vjerovati, odi provjeri. a nije ni predpostavka

čovječe kaj su ljudi fkt toliko slijepi? neš vjerovat
[Vrh] Go down
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyuto sij 27, 2009 9:37 pm

Pa i da peru lovu(mislim da je to najveca glupost u zadnjih 100god. a i vise koju je netko izrekao), ako mnogi ljudi peru lovu zast Benedikt XVI nebi prao lovu... Very Happy

Mislim ono de o cemu ti pricas??? To da ima nekih losih svecenika, naravno ima ih dosta losih, ali moras razumjet da su neki losi u tvojim ocima, a u mojim dobri, a tako i obratno... A i ja uvijek prvo pogledam sebe pa onda druge... Very Happy
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyuto sij 27, 2009 9:42 pm

koliko vama treba da skužite da je nekom mozak spržen?
[Vrh] Go down
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyuto sij 27, 2009 9:50 pm

kome???
[Vrh] Go down
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptyuto sij 27, 2009 10:24 pm

Nirnaeth je napisao/la:
Invictus je napisao/la:
kad ih ionako skoro pa nikad ni nemas Very Happy

Rugao se musliman krščaninu Laughing

Nemoj da ti vrat zaokrenem Very Happy
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptysri sij 28, 2009 10:33 am

Burn je napisao/la:
Pa i da peru lovu(mislim da je to najveca glupost u zadnjih 100god. a i vise koju je netko izrekao), ako mnogi ljudi peru lovu zast Benedikt XVI nebi prao lovu... Very Happy

Mislim ono de o cemu ti pricas??? To da ima nekih losih svecenika, naravno ima ih dosta losih, ali moras razumjet da su neki losi u tvojim ocima, a u mojim dobri, a tako i obratno... A i ja uvijek prvo pogledam sebe pa onda druge... Very Happy


dobro neka bude tebi tako ako želiš. naravno, svatko ima svoje mišljenje kao i ja.
pa svi ste iznjeli svoje, čak neki i sami rekli da je crkva kriminal čemu onda tolika buka na mene kad sam iznjela da vatikan pere novac? neki i zaboravljaju šta govore? dobro, ne zamjeram nikom ništa, apsolutno nema veze ali ako je Crkva kriminal a vatikan je glavni u Crkvi zašt vam je onda tako neprihvatljivo da je velika mogućnost da vatikan pere novac? i zašt nebi prao? ako dobro znamo da ljudi kad imaju previše novaca često pokleknu i novac ih izludi a da Crkva ima novac od naroda to istina a zašto bi htijela više i više? Cilj crkve nikad nije bio propovijedati kršćanstvo takvo kakvo je bilo u korijenima, crkva ga je prilagodila onako kako si je to ona umislila, mnogo toga sakrila, zataškala, pobila nebrojeno ljudi samo zato jer nisu htijeli prihvatiti njihovo iako su vjerovali u boga ali u njih ne. nemojmo zaboraviti da su u povijesti naplačivali iskupljenje grijeha, ofc, daj mi novac je bilo glavno. onda jesu bili nepromišljeni no s vremenom su naučili mnogo toga kao i svaki normalni čovjek, na iskustvima. danas su zataškali najbolje kaj su mogli iako slabe. željet će više. željet će i žele da im se poklonimo jer sve kaj oču je moć i prevlast. Da nikad nebi željeli moć i prevlast definitivno bi propovjedali VJERU i imali na umu da ljudi dobrovoljno uđu u to i da im daju jasne stvari zašto da vjeruju u sve to. Ali uvijek su govorili, samo vjeruj il ćeš biti kažnjen a kad nisu vjerovali i bili su kažnjeni. I da su toliki sveci bi se pobrinuli da pronađu ubojicu Roberta Calvija, koji je očito nadebelo zafrknuo i zamalo vatikanu iskliznulo da se ne izdaju a da, potvrđeno je, što se o tom naravno i dalje ne priča, da u njegovu smrt je bila upletena Mafija + Vatikan i još neke organizacije, čitaj navodni masoni. namjestili jadniku navodno samoubojstvo vješanjem. da bi se lik htio objesiti nebi si stavio u đepove cigle da ga važu, a i opet postoje dokazi, mnogi dokazi da sve jako smrdi pošto je tako teško povjerovati da navodno sveti Vatikan i nije toliko svet. a i, netreba se tu nitko brinuti, Calvi je znao ono za što je platio životom o Vatikanu i sam rekao da će se sve saznati, kad tad, što je i normalna stvar da se sve sazna kad tad.
i druga stvar koja je meni osobno postala sumnjičava o podatku da Vatikan pere novac, povlači vezu s masonima,mafijom, pa i kockarnicama je to da sam osobno raspravljala o tome sa osobom koja je bila u vatikanu u sumnjičavo vrijeme i upila tu za vas, predpostavku svojim očima. a i opet druga stvar je bila ta koja mi je ubacila još veću sumnju u apsolutno sve zajedno sa "pranjem" naših mozaka je bila povjerljiva informacija opet, bliske mi osobe, koja se u mlađim danima družila ljudima koji su bili zaduženi za mnoga skrivena nemoralna djela. dakako, dužna sam da ne otkrivam imena, pa ni neču, a sve ovo što sam vam rekla jednostavno možete provjeriti i sami, ofc ne na internetu, već samim time da se nastanine neko vrijeme u okružju italije. A i, kako kažem, ako pogledate dublje, povežete sve stvari oko nas jako se lako skuži da sveposvuda sve jako smrdi.
da, postoje dobri svečenici, samo nemojte se dat dobrim svečenicima, jer oni najbolji svi znamo da znaju biti najgori. no ne mora značiti.

ja sam iznjela ono kaj mi je dokazano, u riječima, kako je i onaj dragi mlađahni striček Q zamolio. a sve kaj me zanima u ovoj raspravi trenutno je tko će prvi dignut prašinu samo zato jer JA imam SVOJE mišljenje. Jer poznavajući ljude jasno mi je da se svačija mišljenjana ne slažu, to nikako, pa ni moja neka s vašima. netko tu nečija mišljenja ne poštuje... pomalo smiješno al ajd, ja ne zamjeram nikom ništa.

i definitivno ne mislim o ovome više raspravljati, ako tko kaj želi pitati il slično, neka pita osobno
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptysri sij 28, 2009 7:14 pm

Ovo je nevjerojatna hrpa sranja , neznam šta se ja sam zamaram s tobom , ugl prvo masonima je cilj uništiti katoličku crkvu , skoro su postavili na mjesto pape svojeg čovjeka ,Kolko je Ivan Pavao 1 . bio dugo na vlasti? scratch al ok to je sasvim druga tema
Mislim također da pričamo o crkvi danas kao organizaciji na nekoliko crkvenih sabora crkva se odrekla svih "zala" odrekla se križara templara..... i tak to a ovo ostalo je debilana koja nije vrjedna spomena
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptysri sij 28, 2009 8:14 pm

kad bi barem znali kaj je istina. svi oni manipuliraju time da ljudi sad vjeruju u ovo pa ono. ma ni sam bog ne zna kaj je istina a kaj nije. da, kraj rasprave, posebice s tobom pošto je skoro pa nemoguće normalno pričat, sry
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Emptysri sij 28, 2009 8:21 pm

btw majda, da se ne pokoljemo na kraju, evo, ispričavam ti se ako te neki uznemirava What a Face

nećemo više Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crkva Empty
PostajNaslov: Re: Crkva   Crkva Empty

[Vrh] Go down
 
Crkva
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
met'l :: RAZONODA :: Religija, okultizam,mitologija-
Forum(o)Bir: