met'l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

met'l

a
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Rising dream

Go down 
+2
brutalica
dead eternity
6 posters
Autor/icaPoruka
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

Rising dream Empty
PostajNaslov: Rising dream   Rising dream Emptysri sij 07, 2009 11:00 pm

Zadarska grupa Rising Dream nakon četverogodišnjeg djelovanja na inozemnim teritorijima i brojnih nastupa na velikim open air festivalima uz metal gigante poput Helloween, Deep Purple, Motorhead, Uriah Heep, Stratovarius, Amon Amarth, Children Of Bodom, Sepultura i dr., najavljuje izlazak svog albuma prvijenca Failed Apocalypse u izdanju Dallas Recordsa.

Kao i do sada, djelovanje grupe Rising Dream usmjereno je pretežno na inozemno tržište, te će nastaviti sa izvrsnim koncertima u inozemstvu, a dokazuje to i gostovanje pjevačice Melisse Ferlaak iz svjetski popularne metal grupe Visions Of Atlantis na pjesmi Dreams Come True, uvrštenoj na album Failed Apocalypse.

Na albumu će se, osim 12 pjesama naći i poseban multimedijski dio sa biografijom grupe, live snimkom izvedbe Bird Of Prey, te live verzijom video spota za najavni singl Heretic Prophecy, dok ćete art verziju istog spota vrlo skoro imati prilike vidjeti na televizijama diljem Hrvatske.

Album Failed Apocalypse ekskluzivno se može kupiti od 08.08. u Dallas Music Shopovima, a u ostatku Hrvatske u prodaji je od 11.08.



Popis pjesama:

Failed Apocalypse
Trivial No More
Heretic Prophecy
Spheres
Hated
Dreams Come True ft. Melissa Ferlaak
Transcend
Voices Of Gods
Storm
Bird Of Prey
To Dream Alone
Dreams Come True (acoustic)


Sastav:

Josip Ruić - Vocals
Ivan Kutija - Keyboards
Goran Paleka - Guitars
Joško Barbir - Guitars
Filip Letinić - Bass
Igor Goić - Drums


http://www.rising-dream.net/news.php
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=162244812
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Rising dream Empty
PostajNaslov: Re: Rising dream   Rising dream Emptyčet sij 08, 2009 12:21 am

Prvi put sam za RS čuo preko muzika.hr kada je počela manija oko mejdena i to još početkom prošle godine, pa je ekipa potpisala ugovor vrijedan milijun kuna što ih čini vlasnicima najskupljeg metal albuma u hrvatskoj... hvala svemu što sam svjedočio koncertu svemoćnih mejdena u Splitu (stvarno jeben doživljaj za pamćenje, da mogu ponovio bi opet u 2gom mjesecu kada su u beogradu) pa sam usput i pogledao tu ekipu iz zadra. Koncert im nije bio bog zna nešto posebno ali ipak nije lako biti predgrupa kako sam već rekao svemoćnim mejdenima no uspjeli su me kupit jednom headbang dionicom..

e sad o ukusima se ne raspravlja, ne slušam heavy nešto pretjerano dok power uopće ne slušam iz znatiželje i tolikih priča poslušao sam ih. Vokal mi se sviđa dok je svirka "tuđa" jer dok sam slušao stalno me nešto podsjeti il na najtviš, il na medjene pa čak i nevermore. produkcija je zakon vidi se da su pare stajale iza njih no što se tiče njihove glazbe nisu mi nešto pretjerano posebni. Pohvala bendu na tolikom uspjehu..
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Rising dream Empty
PostajNaslov: Re: Rising dream   Rising dream Emptysri sij 21, 2009 5:41 pm

Jesu dobri, ali ne u tolikoj mjeri koliko se o njima govori.
[Vrh] Go down
toks

toks


Broj postova : 138
Age : 34
Lokacija : Čažma/Zabreg
Registration date : 29.01.2009

Rising dream Empty
PostajNaslov: Re: Rising dream   Rising dream Emptyčet sij 29, 2009 4:16 am

volio bi ih poslušati u privatnosti sobe jer ono što sam na mejdenima čuo mi je najblaže rečeno shit, ali nemogu po tome procjenjivat.
[Vrh] Go down
http://kickass.8.forumer.com
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Rising dream Empty
PostajNaslov: Re: Rising dream   Rising dream Emptysub sij 31, 2009 7:53 am

Meni se nisu svidjeli na IM-u, a ovako si nisam da truda da ih preslusam.
[Vrh] Go down
Mile

Mile


Broj postova : 222
Age : 40
Registration date : 29.01.2009

Rising dream Empty
PostajNaslov: Re: Rising dream   Rising dream Emptysub sij 31, 2009 12:18 pm

Ma bio sam na njihovoj svirci pred...koliko....nekih 4 godine. Bio je neki festival i šta ti ja znam. Uglavnom oni su bili jedan od boljih bendova večeri, a sad da se sjećam kak su svirali i što su svirali, teško moguće. Ali eto sjećam se da su mi dobro zvučali, iako ni ja ne slušam heavy/power spiku.

Dakle milijunčina kuna je kapnula. Stvarno pohvalno da se eto i neki naš bend gura prema naprijed i prema van. Istinabog, malo je čudno što su se usredotočili na vanjsko tržište, ali trud im se isplatio i sa vrlo malim šansama da se probiju vani, uspjeli su. A sad kako će vani ekipa reagirati na njihov zvuk, treba pričekati.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rising dream Empty
PostajNaslov: Re: Rising dream   Rising dream Empty

[Vrh] Go down
 
Rising dream
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dream theater

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
met'l :: METAL :: Metal s naših prostora-
Forum(o)Bir: