met'l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

met'l

a
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?

Go down 
+5
Quorthon
Nessa Ireth
nargo
Invictus
Nirnaeth
9 posters
Autor/icaPoruka
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptyned sij 25, 2009 5:30 pm

Evo baš me zanimaju vaša orbazloženja , čuo sam da se ljudima ne sviđa kako crkva funkcionira ok, ali opet se udaljavaju od vjere zašto ?

Usto sam primjetio dosta "krščana" izvan crkve koji zapravo ne prakticiraju vjeru.

Eto htio bi čut vaše mišljenje
[Vrh] Go down
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptyned sij 25, 2009 6:26 pm

Za crkvu sam vec nabrojao, ja crkvu ne smatram Bozijim domom, kako bi to trebalo biti. A u Boga vjerujem, al ne točno na način kakvim ga crkva prezentira
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptyned sij 25, 2009 6:31 pm

opče ne kužim smisao ove teme kad se to pitanje objašnjavalo več u 3 druge
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptyned sij 25, 2009 6:37 pm

Sve je to bilo doticanje teme nitko nije ušo u bit Neutral
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptyčet sij 29, 2009 1:29 pm

zato kaj se budemo svađali s tobom Very Happy
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptyčet sij 29, 2009 5:43 pm

Sam se ti svađaš Razz Razz
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptyčet sij 29, 2009 6:21 pm

uvijek Very Happy nemoj ga, trebam ispušni ventil negdi. :)
[Vrh] Go down
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptypet vel 20, 2009 4:47 pm

vjera je vjera...crkva samo treba biti božiji dom di se vjernici mole, ali ima vjernika koji vjeruju a nejdu u crkvu i još su veci od onih koji su svakodnevno u crkvi a griješe cim prijeđu prag.
[Vrh] Go down
Kr0n

Kr0n


Broj postova : 45
Age : 31
Lokacija : Virovitica
Registration date : 10.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptypet vel 20, 2009 4:57 pm

Nirnaeth je napisao/la:
Evo baš me zanimaju vaša orbazloženja , čuo sam da se ljudima ne sviđa kako crkva funkcionira ok, ali opet se udaljavaju od vjere zašto ?

pa.. ima puno razloga.. al jedan od glavnijih razloga je taj da jednostavno ljudi nemaju vremena za crkvu i vjeru.
npr. neda im se dizat ujutro nedjeljom i takve obaveze jer vjerovatno imaju pametnijeg posla neg da se mole i jedu hostije.
[Vrh] Go down
Mile

Mile


Broj postova : 222
Age : 40
Registration date : 29.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptypet vel 20, 2009 11:03 pm

Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
toks

toks


Broj postova : 138
Age : 34
Lokacija : Čažma/Zabreg
Registration date : 29.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptysub vel 21, 2009 3:57 am

[Vrh] Go down
http://kickass.8.forumer.com
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Emptypon vel 23, 2009 6:44 pm

Istina!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?   Zašto ljudi  napuštaju crkvu, boga? Empty

[Vrh] Go down
 
Zašto ljudi napuštaju crkvu, boga?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zasto bas metal???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
met'l :: RAZONODA :: Religija, okultizam,mitologija-
Forum(o)Bir: