met'l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

met'l

a
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Metallica

Go down 
+7
Nirnaeth
Emiliano
Invictus
Burn
Quorthon
brutalica
dead eternity
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Metallica   Metallica Emptysri sij 07, 2009 11:22 pm

Metallica je američki thrash metal bend (thrash metal-early, modern rock-now) osnovan 1981.godine u Los Angeles-u, California.

* Članovi :

* James Hetfield – lead vocals & rhythm guitar
* Kirk Hammett – lead guitar, backing vocals
* Robert Trujillo – bass, backing vocals
* Lars Ulrich – drums

* Diskografija :

* No Life´til Leather (1982)
* Kill ´em All (1983)
* Ride the Lightning (1984)
* Master of Puppets (1986)
* Garage Days - Re - Revisted (1987)
* And Justice For All (1988)
* The black album (1991)
* Load (1996)
* Reload (1997)
* Garage Inc. (1998)
* S&M (1999)
* St. Anger (2003)
* Death Magnetic (2008)
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyčet sij 08, 2009 12:55 am

Što god tko rekao Metallica je bend svih bendova koji je ostavio toliko veliki u rock glazbi. Kill em all je bio putokaz za mnoge bendove koji su kasnije oblikovali thrash metal a thrash je uzdigao cijelu kulturu na drugu razinu jer je do početka 80ih britanski heavy izgubio na popularnosti. Prvih pet albuma su klasika kao što su i slayerovi i mega dethovi i anthraxovi ali prvi je legendarni. Sad sve to sranje kako se tallica prodala nakon blek albuma su gluposti, došlo im je promjene still glazbe jer su željeli nešto bolje (thrash je počeo propadati 90ih, nije se samo talica tad okrenula nečem novom).. problem je u tome da je Cliff Burton ostao živ bil bi metallica ostala u treš điru ili bi ipak nastavili experimentirati...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyčet sij 08, 2009 2:50 pm

bend koji je ostavio veliki trag u metalu ali meni ipak sve do ...and justice for all je legendarno , poslije više ne
to je ipak moje mišljenje samo i neka se neko ne nađe uvrijeđen.
[Vrh] Go down
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptysub sij 10, 2009 8:43 pm

Pocetak Metallice s Kill em all je ostavio veliki trag u metal glazbi, pogotovo pocetkom osamdesetih kada se metal poceo nenormalno razvijati. Pjesme hit the lights, Seek and destroy, No remorse, Metalmilitia su udarile temelj thrash metalu, bez obzira sto drugi rekli. Neki kazu da je Metallica nakon prvog albuma prestal biti thrash metal band, ali bi im ja pustio s svakog slijedeceg album recimo - Fight fire with fire, battery, blackened... To je cisti thrash metal. Uglavnom Metallica je krenula u osvajanje metal svijeta i s drugim albumom koje je po meni najkvalitetniji dali svijetu ono sto zasluzuje. Tako s uvodnom Fight fire with fire pokazuju da i dalje idu u pravcu s kojim su krenuli, s Fade to black pokazuju da i oni znju napravit predobru laganicu, a da je pjesma opet metal, u for whom the bell tolls se zapaža neprezaljeni Cliff Burton, Creeping death razvaljuje.. Ma sto reci album je predobar. Treci album i meni najdrazi Master of puppets digao je mozemo reci revoluciju! Na promotivnoj turneji s Ozzyem su razvalili cijeli svijet. No kao sto vec rekoh uslijedio je odlazak neprežaljenog Cliffa, kojega je zamjenio jako dobri Jason Newsted. Album And justice for all mi je nekako prazan, dosta se osjeti da nekako fali Cliff, dok su se na Black albumu oslobodili i opet opcinili cijeli svijet. Black album komercijalan ili ne ali album ima dusu... Enter sandman, pa Sad bat true ili predobra Nothing else matters, pa za mene je album klasa i vise od toga! No vec slijedeci Load, po meni je izgubio onu pravu Metallicu! Album je slusljiv, skroz dobro odsviran ali nije svjez i pomalo je razocaravajuc kad se gleda u usporedbi s black albumom. Album je stvarno dobar ali nije dao svoje... Slijedeci ReLoad je isto tako dobar album s velikim hitom "Fuel", no opet Metallica dozivljava komercijalni uspjeh. Pravu stvar su napravili s orkestrom i tu su se pokazali u punom sjaju. Garazni dvostruki album je prosao solidno i kod kritike i kod publike. St, anger je izasao kao odgovor na tadasnje stanje u metal glazbi i jako je slabo prosao. Recimo St. anger, Frantic, Some kind of monster su stvari koje su jako dobre ali opet napominjem od Black albuma, Metallica nije ono sto je bila i publika je to odmah primjetila i samo oni iskreni fanovi to toleriraju. Death magnetic barem malo se priblizio korijenima i da je nekoliko predobrih stvari, ali ne samo to nego se osjeti da je na djelu Metallicu i album je dao svoje. Sve skupa gledano Metallica je stvarno dala puno toga na matal sceni i stvarno ih treba postivati i davati im paznje, jer su oni od rijetkih koji su izdrzali tolike godine svirati i stvarati pravu glazbu.
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptysub sij 10, 2009 9:28 pm

Slažem se s veliko većinom tvojeg mišljenja osim za Load i ReLoad koji nisam toliko slušao jer mi se ne sviđa. Metallica je stvarno prejeben bend i nije zaslužio da ga se kritizira od Black albuma na dalje... a po meni St. Anger je jako dobar album..
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptysub sij 10, 2009 9:32 pm

I ja se slazem s tim da je st. anger jako dobar album, recimo prije cu njega poslusati nego recimo load!
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptysub sij 10, 2009 9:33 pm

Burn je napisao/la:
I ja se slazem s tim da je st. anger jako dobar album, recimo prije cu njega poslusati nego recimo load!

dobro je, dobro je ima nas cheers
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptysub sij 10, 2009 10:12 pm

svaka cast i cijenim što ih volite još, moje mišljenje je moje mišljenje i ne znaci da ja podcjenjujem metallicu (ne daj bože) ali meni više nemaju ono što sam volio kod njih....ali to ne znaci da oni nisu niko i ništa-dapace dok je metala ime Metallica ce se spominjati....eto toliko
[Vrh] Go down
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 3:46 pm

Postujem ih kao bend posto su napravili korak dalje u razvoju metal glazbe. Ali kao ljude, James i Lars-a, nikada, bez uvrijede ikakave samo cu reci svoje misljenje. Izbacili su Mustaine-a na veoma ruzan nacin, ostavili su ga i otisli, unatoc tome sto je uvukao James-a u svijet metala pustajuci mu ploce LP,BS i slicnih izvodaca, zatim, nakon sto je Burton poginuo Metallica se srozala, nije to ono sto je bilo, nisu vise bili onaj močan Thrash metal sastav kojeg bi svako djete u Americi imalo za bogove. Objavom Load-a i Reload-a su pali jos vise, poceli su ici za lovom a nisu to radili zbog one jedne sitnice koja se zove GLAZBA. Sa St.Angerom, nisam nista ni ocekivao, James je prije toga bio na akoholičarskom liječenu, bend je bio u samom raspadu, da bi se pokusali vratiti sa St.Angerom kako bi dobili publike, prilagodavali su se ljudima. Nije ni cudo sto 300.000 albuma Metallice spaljeno na ulicama Amerike. Ovaj zadnji necu ni truditi se preslusati jer za mene je Metallica zaboravljeni bend. Toliko o tome, da nebi bilo svada, ovo je samo moje misljenje.
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 4:25 pm

Malo griješiš...

Kada je Jason Newsted napustio Metallicu bend je bio pred vratima raspada i njihov psihijatar im je predložio jedan anger management projekt tj da snime jedan cijeli album. Naravno album je bio čista refleksija tadađnjeg stanja benda i zato se mnogim ljudima ne sviđa zbog novog zvuka, dok je meni fenomenalan zbog čiste agresije u njemu koja se ne može dobiti samo tako.. Taj album je uvelike podcijenjen..

Drugo nije Mustain tolika žrtva kakvom ga prikazuješ. Izbacili su ga jel je previše divljao, inače svaka veća thrash fešta u BAy Area bi završila kod ekipe iz Metallice. Inače Mustain je jako arogantan i umišljen malo tko bi trpio takvog glazbenika u bendu (priznajem dao je puno za cijeli metal i metaliku) al nemoreš zato maltretirati ostale kolege glazbenike... Onda je ovaj napravio svoj bend itd itd.. priče su krenule odvojeno

Dali si siguran zašto je spaljeno 300.000 CD od metallice. To je zbog njihove afere s jednom internetskog tvrtkom jer su tada počeli downloadi s neta koji su danas uništili glazbenu industriju i bili su prvi koji su bili protiv toga a za zahvalu su dobili kitu u zube jer odjenom fanovi žele mjuzu za badava što su danas i dobili a bendove stavili u nezahvalan položaj.

To što su se oni srozali a "bili" su bogovi za svakog klinca trešera s poštovanjem nemogu probaviti tu činjenicu. Metallica sama nije celi treš žanr pogledaj ostale bendove poput Anthraxa, Kreatora, Sepulture čak i Megadetha i slično. Svi su promjenili brutalnu brzinu i dost lošu produkciju dok se nekima to svidjelo a nekima nije (govorim za svaki bend posebno)

Malo previše kritiziraš Metallicu bez posebnih razloga.. Nije namjenjno kao uvreda, ali kako si i sam rekao to je samo moje mišljenje
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 4:30 pm

Ja sam pisao o dogadajima prije St.Angera i poslije njega, Newsted-a nisam ni spominjao jer mislim da je pametno sto ih je napustio.
Dali bi ti svog prijatelja iz djetinjstva samo tako izbacio iz benda bez da mu pomognes? Da Mustaine je imao alkoholičarski problem, ali imao ga je i James pa nije izbacen iz benda.
Albumi su bili paljeni nakon St.Angera, bilo je jedno i zbog te afere sa internetom, neznam kako se tocno firma zove, al ovo je striktno zbog St.Angera.
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 4:34 pm

Invictus je napisao/la:
Ja sam pisao o dogadajima prije St.Angera i poslije njega, Newsted-a nisam ni spominjao jer mislim da je pametno sto ih je napustio.
Dali bi ti svog prijatelja iz djetinjstva samo tako izbacio iz benda bez da mu pomognes? Da Mustaine je imao alkoholičarski problem, ali imao ga je i James pa nije izbacen iz benda.
Albumi su bili paljeni nakon St.Angera, bilo je jedno i zbog te afere sa internetom, neznam kako se tocno firma zove, al ovo je striktno zbog St.Angera.

Ljudi jebeno žele da ovi iz tallice naprave albumčinu kao što je ride the gorm ili slično no to je nemoguće, kada se popneš na vrha kao što su oni napravili sam masterom lutaka postoji samo ostat na toj razini ili pasti dolje a to im se baš dogodilo... fanovi nisu mogli prihvatiti njihove promjene pa su naveliko počeli pljuvati po njima i paliti cdove od st. angera čisto zbog svojeg ograničenog ukusa...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 4:36 pm

brutalica je napisao/la:
Invictus je napisao/la:
Ja sam pisao o dogadajima prije St.Angera i poslije njega, Newsted-a nisam ni spominjao jer mislim da je pametno sto ih je napustio.
Dali bi ti svog prijatelja iz djetinjstva samo tako izbacio iz benda bez da mu pomognes? Da Mustaine je imao alkoholičarski problem, ali imao ga je i James pa nije izbacen iz benda.
Albumi su bili paljeni nakon St.Angera, bilo je jedno i zbog te afere sa internetom, neznam kako se tocno firma zove, al ovo je striktno zbog St.Angera.

Ljudi jebeno žele da ovi iz tallice naprave albumčinu kao što je ride the gorm ili slično no to je nemoguće, kada se popneš na vrha kao što su oni napravili sam masterom lutaka postoji samo ostat na toj razini ili pasti dolje a to im se baš dogodilo... fanovi nisu mogli prihvatiti njihove promjene pa su naveliko počeli pljuvati po njima i paliti cdove od st. angera čisto zbog svojeg ograničenog ukusa...

Pa zasto onda Metallica uveliko prije svakog albuma hvali taj album da ce biti kao oni prije a onda kad ga izdaju ne mogu prihvatiti kritiku
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 4:38 pm

Invictus je napisao/la:
brutalica je napisao/la:
Invictus je napisao/la:
Ja sam pisao o dogadajima prije St.Angera i poslije njega, Newsted-a nisam ni spominjao jer mislim da je pametno sto ih je napustio.
Dali bi ti svog prijatelja iz djetinjstva samo tako izbacio iz benda bez da mu pomognes? Da Mustaine je imao alkoholičarski problem, ali imao ga je i James pa nije izbacen iz benda.
Albumi su bili paljeni nakon St.Angera, bilo je jedno i zbog te afere sa internetom, neznam kako se tocno firma zove, al ovo je striktno zbog St.Angera.

Ljudi jebeno žele da ovi iz tallice naprave albumčinu kao što je ride the gorm ili slično no to je nemoguće, kada se popneš na vrha kao što su oni napravili sam masterom lutaka postoji samo ostat na toj razini ili pasti dolje a to im se baš dogodilo... fanovi nisu mogli prihvatiti njihove promjene pa su naveliko počeli pljuvati po njima i paliti cdove od st. angera čisto zbog svojeg ograničenog ukusa...

Pa zasto onda Metallica uveliko prije svakog albuma hvali taj album da ce biti kao oni prije a onda kad ga izdaju ne mogu prihvatiti kritiku

u tome j bit svega oni se sa svakim albumom nadograđuju na prethodni, to svaki bend radi. samo što je problem kod njih oni su griješili pogotovo sa loadom i reload (jbt to je grijeh uspoređivati s jednim masterom) ali opet na svaki labum se treba drugačije gledati, a ne očekivati staru slavu koji su toliko priželjkuju..
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 4:42 pm

brutalica je napisao/la:
Invictus je napisao/la:
brutalica je napisao/la:
Invictus je napisao/la:
Ja sam pisao o dogadajima prije St.Angera i poslije njega, Newsted-a nisam ni spominjao jer mislim da je pametno sto ih je napustio.
Dali bi ti svog prijatelja iz djetinjstva samo tako izbacio iz benda bez da mu pomognes? Da Mustaine je imao alkoholičarski problem, ali imao ga je i James pa nije izbacen iz benda.
Albumi su bili paljeni nakon St.Angera, bilo je jedno i zbog te afere sa internetom, neznam kako se tocno firma zove, al ovo je striktno zbog St.Angera.

Ljudi jebeno žele da ovi iz tallice naprave albumčinu kao što je ride the gorm ili slično no to je nemoguće, kada se popneš na vrha kao što su oni napravili sam masterom lutaka postoji samo ostat na toj razini ili pasti dolje a to im se baš dogodilo... fanovi nisu mogli prihvatiti njihove promjene pa su naveliko počeli pljuvati po njima i paliti cdove od st. angera čisto zbog svojeg ograničenog ukusa...

Pa zasto onda Metallica uveliko prije svakog albuma hvali taj album da ce biti kao oni prije a onda kad ga izdaju ne mogu prihvatiti kritiku

u tome j bit svega oni se sa svakim albumom nadograđuju na prethodni, to svaki bend radi. samo što je problem kod njih oni su griješili pogotovo sa loadom i reload (jbt to je grijeh uspoređivati s jednim masterom) ali opet na svaki labum se treba drugačije gledati, a ne očekivati staru slavu koji su toliko priželjkuju..

A da, zaboravih reci, zamjerili su mi se i time sto su Diamond Head-u ukrali slavu (to nemozes poreci da nisu). A jedino sto oni pokusavaju nadograditi jest novac u svom depu, za mene su matrijalisti i ofucane američke seljačine, al napominjem to je moje misljenje.
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 4:47 pm

Heh za Dm se slažem, svi imamo jbg greške koliko su dobrog učinili u metalu tj podigli ga na potpuno novu razinu, nažalost imali su i kikseva.. to za "matrijalisti i ofucane američke seljačine, al napominjem to je moje misljenje" im je nadjenuo jedan kritičar i ekipa fanova koja se 90ih osjećala izdanim, dan danas svaki klinac pljuje po talici a nosi majcu ride d munja a osjeća se totalno zbunjenim.

kada se osuđuje nešto treba se staviti u objektivnu kožu i malo gledati očima benda koji se skoro 2 put raspao zbog divljanja samih članova onda reći svoje...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 4:59 pm

mislim da je bespotrebna tolika rasprava ja sam iznio mišljenje do ...and justice da su mi super a poslije ne a niti ja i niko drug ne može pljuvati njihov rad jer prodaja sama pokazuje ko je metallica. Oni ce uvijek biti tu htjeli mi to priznati ili ne a ja osobno mislim da bi metallica mogla još puno dati i nadam se barem približno da ce se vratiti svojim korijenima jer oni to mogu....bit je samo dogovora a mi svi možemo kuditi i hvaliti metallicu ali oni su ime koje se ne briše.
[Vrh] Go down
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 5:00 pm

Ovo za kritičara nisam znao, to je moje misljenje. A netko moze pljuvati po Metallici, jer za mene Metallica ima dva razdoblja, prva 4 albuma i onda sve ostalo. Tako da ako netko nosi od Metallice majicu iz rane faze a pljuje po sadasnjoj je sasvim razumljivo
[Vrh] Go down
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 5:22 pm

Tu se postavilo jedno pitanje, kao zasto je Dave Mustaine izbacen iz banda zbog alkohola, a kasnije James nije??? Pa to je skroz jednsotavno, jer je James Hetfield nezamjenjiv!!!Naravno kada je rijec o vokalu kakav ima mEtallica!
[Vrh] Go down
Emiliano

Emiliano


Broj postova : 91
Age : 33
Lokacija : Đakovo
Registration date : 11.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 7:28 pm

james je imo kolko-tolko dobar glas u 80-ima. podnošljivo mi je to za slušat samo zbog glazbe, onda poslije đastisa mi je užasno iritantno. i ne znam šta oni rade još na metal sceni, trebali su otići u penziju već davnih dana. a s novim albumom oni pokušavaju biti nešto što više nisu. a st.anger je smeće, najgori metal album svih vremena. vi kao pričate taj album je žestok? ma taj album je kurac! bogte ni jedne jebene solaže, vokal je grozan, lyriksi katastrofa, a bubnjanje bože sačuvaj! ako hoću žestinu, odo slušat neke grindcore bendove a ne takva sranja.

metallica je bend koji me strašno živcira! svaki usrani klinac koji počinje slušat metal počne slušat metallicu. i nije ni čudo što ih svi toliko hvale. i najviše me smeta kad netko kaže da metallica nema konkurenciju! nema kurac! gle iron maiden, judas priest, megadeth i još hrpetina bendova. po mom mišljenju metallica bi trebala biti sipod tih bendova, a ne na vrhu.

jebeš takav bend na čije albume moraš čekat 5-6 godina i na kraju te razočaraju, samo se kite na staroj slavi, james je užasan vokal, lars užasan bubnjar, a kirk nije toliki virtuoz kakvim se smatra. precijenjen bend sve su svemu...
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 7:48 pm

Burn je napisao/la:
Tu se postavilo jedno pitanje, kao zasto je Dave Mustaine izbacen iz banda zbog alkohola, a kasnije James nije??? Pa to je skroz jednsotavno, jer je James Hetfield nezamjenjiv!!!Naravno kada je rijec o vokalu kakav ima mEtallica!

ma nisu ga izbacili samo zbog Dave Mustaine nrgo i zbog njegovog umišljenog ponašanja.. Izbacili su ga jedno jutro, svi mamurni na nekoj turneji a ovaj je samo odgovorio kada ide slijedeći avion..
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptyned sij 11, 2009 9:40 pm

Eto ovako, par crtica o Jamesu. Istjerao je najboljeg frenda iz benda, bio je ZAMJENSKI vokal Metallice, samo sto su se sa takvim probili, tekstopisac nikakav nije, alkoholičar je bio i svadao se sa bendom ali ipak ostao u njemu za razliku od Mustaine koji je bio izbačen.
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptypon sij 12, 2009 7:13 am

ovako ,nevolim metallicu,neću poslušat novi album jer ja od metallice ne očkujem ništa više nekad su svirali metal sad su u kurcu i gotova priča al zato , prva cet'r Metallica 551634
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptypon sij 12, 2009 10:02 pm

Invictus je napisao/la:
Eto ovako, par crtica o Jamesu. Istjerao je najboljeg frenda iz benda, bio je ZAMJENSKI vokal Metallice, samo sto su se sa takvim probili, tekstopisac nikakav nije, alkoholičar je bio i svadao se sa bendom ali ipak ostao u njemu za razliku od Mustaine koji je bio izbačen.

Najbolje da se Mustaine nije svađao s bendom.. hahaha
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Emptypon sij 12, 2009 10:45 pm

PA nigdje nisam napisao da se Dave nije svadao,...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Metallica Empty
PostajNaslov: Re: Metallica   Metallica Empty

[Vrh] Go down
 
Metallica
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Metallica vs. megađed

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
met'l :: METAL :: Thrash/Speed metal-
Forum(o)Bir: