met'l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

met'l

a
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Koje ste religije?

Go down 
+12
Nessa Ireth
Emiliano
Burn
Invictus
Kr0n
Mortiis
brutalica
zdrmana
Quorthon
eradication8
Miha
dead eternity
16 posters
Autor/icaPoruka
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyčet sij 08, 2009 12:55 am

u kaj vjerujete?
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
Miha




Broj postova : 55
Registration date : 08.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyčet sij 08, 2009 6:24 pm

bas u nista, nedam ja da mi se sranja prodaju
[Vrh] Go down
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyčet sij 08, 2009 7:28 pm

Miha je napisao/la:
bas u nista, nedam ja da mi se sranja prodaju
potpis
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptypet sij 09, 2009 12:01 am

ja sam one religije-> kršćanin-katolik, al idem u crkvu par puta godišnje ak i toliko flower
[Vrh] Go down
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptypet sij 09, 2009 1:31 am

katolik
[Vrh] Go down
zdrmana

zdrmana


Broj postova : 20
Registration date : 08.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptypet sij 09, 2009 1:10 pm

vjerujem u Boga.
al u crkvu ne
[Vrh] Go down
brutalica

brutalica


Broj postova : 55
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 07.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptypet sij 09, 2009 2:51 pm

atheist
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/brutalica_tv
Mortiis

Mortiis


Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 08.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptypet sij 09, 2009 3:13 pm

eradication8 je napisao/la:
ja sam one religije-> kršćanin-katolik, al idem u crkvu par puta godišnje ak i toliko flower

to da,krštena sam i krizmana i to sve al nejdem u crkvu bas
[Vrh] Go down
Kr0n

Kr0n


Broj postova : 45
Age : 31
Lokacija : Virovitica
Registration date : 10.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptysub sij 10, 2009 3:21 am

Ateist
[Vrh] Go down
Invictus

Invictus


Broj postova : 341
Age : 32
Registration date : 10.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyned sij 11, 2009 1:12 am

Krščanin, al sa svojim uvjerenjima, vjerujem u Boga, ne postujem crkvu.

Usput, Ateizam nije religija Very Happy
[Vrh] Go down
Burn

Burn


Broj postova : 206
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyned sij 11, 2009 1:14 am

Katolik
[Vrh] Go down
Emiliano

Emiliano


Broj postova : 91
Age : 33
Lokacija : Đakovo
Registration date : 11.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyned sij 11, 2009 4:19 pm

imam neka svoja uvjerenja koja zadržavam samo za sebe
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptypet sij 16, 2009 12:11 pm

onaj koji ne vejruje baš u ništa nije kadar vjerovati ni sebi ni ljudima jer ne vjeruje baš u ništa. a tko ne vjeruje nikome ni sebi ne može davati ništa od sebe a kao takav, po svoj logici i nelogici uma i duše, takav čovjek teško da je u dubini sretan a ne može ni koga učiniti dubinski sretnim. a teško je vjerovati baš u ništa jer svima je u dubini zapečaćeno da je zvijer koja se kroz život, iskustva bla bla formira po vlastitoj volji, tako da ako se formira on automatski vjeruje u nešto no možda toga nije svijestan. kakogod, nema veze tko je što, svi smo rođene zvijeri koje se formiraju i po tome smo jednaki pa eto, zar je važno dal sam muslimanka il katolik? il sam jednostavno mlada duša koja je stvorila svoja uvjerenja? ako sam čovjek kao i ti, onda nema veze
[Vrh] Go down
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptypet sij 16, 2009 3:29 pm

dobro receno i podržavam te
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptypet sij 16, 2009 6:56 pm

tri puta hura za nesu Very Happy
odgajan sam kao katolik pa to valjda i jesam.....
ne razmišljam puno o tome da mi ne ispari mozak......a jednog dana kad napravim neko izrod odgajat ću ga kao katolika i tjerat u crkvu kao što su i mene a jedng dana kad postane samosvjestan čovjek nek odabere kaj će bit(naravno ak bude nešto tolko neprihvatljivo bit će belaja)

cyclops
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptypet sij 16, 2009 6:59 pm

hehehe
[Vrh] Go down
Mile

Mile


Broj postova : 222
Age : 40
Registration date : 29.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyčet sij 29, 2009 10:02 pm

nargo je napisao/la:
odgajat ću ga kao katolika i tjerat u crkvu kao što su i mene a jedng dana kad postane samosvjestan čovjek nek odabere kaj će bit

Ček malo, zar ne bi logičnije bilo obratno? Da ne bude ništa od početka, da mu se ne nameću nikakva uvjerenja i razmišljanja pa kako polako odrasta, da sam se uvjeri u ono što želi vjerovati?

Jer ovako ako ga odgajaš kao katolika, on može ili ostati katolik (onaj pravi katolik koji su endemi u HR), može biti onaj folklorni katolik (koji čine 90% populacije ove države), ili se može razočarati u tu religiju i poći nekim svojim putem. Ako krene svojim putem nakon što je bio odgajan kao katolik i tjeran u crkvu, ispada onda da je dio svog života potratio nizašto, štujući ono u što ne vjeruje i što mu nema smisla.

On topic- prisilno kršten, prisilno tjeran na prvu pričest, svaki vjeronauk, prisilno pomazan po čelu, sve do onog trena kad sam rekao popu da vjerujem u đavla. Odonda se osjećam slobodan, kao mlada djevojka u reklami za higijenske uloške. A popovi me ne žele ni pogledati na ulici. Twisted Evil
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyčet sij 29, 2009 10:09 pm

pa to ti ko da sina ne učiš ni jedan jezik pa ga sa 18 pitaš kojim jezikom on želi govoriti, tj. da se sam odluči a on tebe ne razumije jer ga nisi odmalena naučio
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyčet sij 29, 2009 10:13 pm

vidim stavljaš se u kožu(ili si bio več) mog nerođenog kopileta



daklem
ja sam odgajan ko katolik...poštujem to al da sam neki veliki vjernik....nisam
ne zamaram se religijom jer mi se neda i imam i tak dost stvari na pameti pa mi ne treba još briga oko toga dal bum završio u "paklu" ili u "raju"
ne mislim ga odgajat da bude fanatik...takve ljude mrzim više od biločega....
neg se pričesti, krizma, i kaj več sve ide....nek ide u crkvu dok si to obavi....možda i neš nauči.....
kasnije ak oče bit ateist..njegova stvar...
ja sam sve to prošao i dalje mislim da sam kakav/takav katolik i nisam na nikoga bjesan kaj sam išo(ne kužim zakaj bi bio)....
al bojle da bude katolik ili niš neg neki harekrišnovac ili neka takva pizda materina.....to mi je ko da sam osgojio pedera......a to ne prihvačam
[Vrh] Go down
Mile

Mile


Broj postova : 222
Age : 40
Registration date : 29.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyčet sij 29, 2009 10:31 pm

nargo je napisao/la:
al bojle da bude katolik ili niš neg neki harekrišnovac ili neka takva pizda materina.....to mi je ko da sam osgojio pedera......a to ne prihvačam

lol!

Čovjek se zamisli u državi sa 90% deklariranih katolika kako odgajati dijete. Česti su i primjeri djece koja ne idu na vjeronauk, pa onda moraju čekati na hodniku dok taj vjeronauk prođe. No dobro, to je druga priča. The bottom line is, klinci su brutalni, a ako neki odskače ( uovom primjeru da ne ide na vjeronauk), dobit će etikete.

Frend mi nije išao na vjeronauk jer su mu starci ateisti. A u to vrijeme je počinjao rat. I guess what, do kraja osnovne je bio etiketiran kao četnik
scratch
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyčet sij 29, 2009 10:36 pm

ja sam bio ljubomoran na one koji su čekali na hodniku....kod nas su svi htjeli biti na njihovom mjestu....dok jednostavno nismo počeli potajno nestajat.....da ne velim da sam u cijeloj srednjoj na vjeronauku bio svega par puta
[Vrh] Go down
toks

toks


Broj postova : 138
Age : 34
Lokacija : Čažma/Zabreg
Registration date : 29.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptyčet sij 29, 2009 11:44 pm

eradication8 je napisao/la:
pa to ti ko da sina ne učiš ni jedan jezik pa ga sa 18 pitaš kojim jezikom on želi govoriti, tj. da se sam odluči a on tebe ne razumije jer ga nisi odmalena naučio

vat d fak? lol
koja usporedba LaughingLaughingLaughing

e, da, i šta fali hare krišnama? Razz
[Vrh] Go down
http://kickass.8.forumer.com
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptypet sij 30, 2009 12:26 am

toks je napisao/la:
eradication8 je napisao/la:
pa to ti ko da sina ne učiš ni jedan jezik pa ga sa 18 pitaš kojim jezikom on želi govoriti, tj. da se sam odluči a on tebe ne razumije jer ga nisi odmalena naučio

vat d fak? lol
koja usporedba LaughingLaughingLaughing

e, da, i šta fali hare krišnama? Razz

Imao sam susret s jednim na putu na jedan koncert u vlaku , nisam htio bit nepristojan pa sam popričao s njim uvali mi on neke letke tako zanimljiv čovjek i tako mi pričamo i lik spuca a bi mogli dat neke pare samo za papir ovaj znate ... Very Happy ništ meni su simpa albino
[Vrh] Go down
toks

toks


Broj postova : 138
Age : 34
Lokacija : Čažma/Zabreg
Registration date : 29.01.2009

Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Emptypet sij 30, 2009 12:33 am

meni najbolje dok idu ilicom u svojim haljinama, lupaju loncima i pjevaju one svoje hare krišna, hare rama, hare jare, krišna hare, jao harare, ide kiša, krišna kiša... Laughing
[Vrh] Go down
http://kickass.8.forumer.com
Sponsored content





Koje ste religije? Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste religije?   Koje ste religije? Empty

[Vrh] Go down
 
Koje ste religije?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
met'l :: RAZONODA :: Religija, okultizam,mitologija-
Forum(o)Bir: