met'l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

met'l

a
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani

Go down 
+11
Quorthon
Nessa Ireth
nargo
Miha
eradication8
Mortiis
shpajzer
Emiliano
Nirnaeth
dead eternity
subterranean
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
subterranean

subterranean


Broj postova : 12
Age : 47
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 4:26 pm

ev ja iam iskustva s tim. npr. svaki vikend pošaljem nekom prijeteču poruku pa onda to moram ispravljat
[Vrh] Go down
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 5:04 pm

ne radim gluposti kad popijem
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 5:14 pm

Već je žohar stavio sliku Laughing
[Vrh] Go down
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 5:15 pm

kaj pretvaraš se u pedera kad popiješ Laughing
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
Emiliano

Emiliano


Broj postova : 91
Age : 33
Lokacija : Đakovo
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 7:38 pm

ja ništ ne radim vani, al kad dođem kući, zajebavam starce i rigam po kući
[Vrh] Go down
shpajzer

shpajzer


Broj postova : 68
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 7:48 pm

posro se ispred ulaza u osnovnu školu i tako...
a ima dosta toga (:
[Vrh] Go down
Mortiis

Mortiis


Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 8:30 pm

spavala sam u živici 3 sata
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 8:34 pm

izrigao sam se u dvorište i onda rukama skupljao rigotinu ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani 65548
[Vrh] Go down
Mortiis

Mortiis


Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 8:46 pm

ja sam se na fasadu i to čistila partvišom :/
[Vrh] Go down
shpajzer

shpajzer


Broj postova : 68
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 8:59 pm

ja sam kraj wc školjke
i to zato jer sam sjedio na školjci i nije mi se dalo dignut i rigat u nju već sam samo ljepo pokraj istresao (:
[Vrh] Go down
subterranean

subterranean


Broj postova : 12
Age : 47
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 9:07 pm

Mortiis je napisao/la:
spavala sam u živici 3 sata
ah ni to niš ja sam spavao u koprivama 2 sata nisam se mogao oprat 3 dana kollko je peklo
[Vrh] Go down
shpajzer

shpajzer


Broj postova : 68
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 9:16 pm

ja sam spavao na krevetu 8 sati O.o
[Vrh] Go down
Miha




Broj postova : 55
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptyned sij 11, 2009 9:45 pm

ne treba mi alkohol da sranja radim iako sam jedanput lomio klupice u sred grada pa me policija pretraživala
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptypon sij 12, 2009 12:35 am

amateri smrt
[Vrh] Go down
shpajzer

shpajzer


Broj postova : 68
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptypon sij 12, 2009 2:23 pm

e da i probudio sam se našminkan Very Happy


čekaj nargo dok mi budemo 24 imali Very Happy
[Vrh] Go down
Nessa Ireth

Nessa Ireth


Broj postova : 121
Age : 33
Registration date : 16.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptypet sij 16, 2009 11:57 am

kaj pijete ako bljujete. budite hrabri i nemojte Very Happy

hm, koliko se sjećam i ne sjećam pisala sam test kojeg sam riješila 95% točno. znači, kad pišete test, popijte pola litre rakije promješanu s još nekom domaćom žesticom, 100% zagarantiran uberuspjeh:D
[Vrh] Go down
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptypet sij 16, 2009 2:25 pm

lijep savjet, nema šta affraid
[Vrh] Go down
Nirnaeth

Nirnaeth


Broj postova : 192
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptypet sij 16, 2009 4:08 pm

dead eternity je napisao/la:
kaj pretvaraš se u pedera kad popiješ Laughing

Zapravo se opustim i nije me strah pokazat svoje "prave" osjećaje jocolor
[Vrh] Go down
dead eternity

dead eternity


Broj postova : 375
Age : 33
Registration date : 07.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptypet sij 16, 2009 7:46 pm

i mislila sam :)
[Vrh] Go down
https://metlforum.forumcroatian.com
Mortiis

Mortiis


Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptysub sij 17, 2009 2:45 am

pijana sam sad jhahah
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptysub sij 17, 2009 1:25 pm

totalno si luda....ja nikad nisam bio tolko pijan da sjednem za komp.....nisam tolko kul Laughing
[Vrh] Go down
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptysub sij 17, 2009 5:26 pm

e ovako dragi moji prijatelji ispricat cu vam svoju jednu anegdotu koja je naravno istinita...imao sam 14 godina 1988 ... imao sam jednu krađu u kjj smo ja i jedan prijatelj sudjelovali i provalili u ROBNU KUCU bila je nedjelja...nakon toga mjesec dana se spominjala krađa koja je obilježena kao provala godine uz sve nadzorne kamere ipak se desila krađa , na pijaci koja je pored bila ostavili smo višak stvari koje je bilo problem nositi, ostavili na stolovima...e sad dolazi moje pijanstvo kad sam se u birtiji zapio i pricao frajeru kako sam ja ponosni lopov on se naravno smijao i nije vjerovao. Poslije dosta popijenih piva i žeste otšao sam sa njim u policiju i prijavio se sa njim i dao policiji ukradene stvari da bi majmunu dokazao da sam ja faca...eto to vam je moj jedan u nizu alkoholzma...a ima ih...ako vas zanima imam prica za knjigu ispricati (glavna ukloga ja) a prošao sam sa sankcijama da sam bio pod uvjetom dok ne postanem punoljetan ali eto došla vojska i punoljetnost doceka u uniformi. Cuvam još tih par novimna u kojima sam izašao pa ako se nekada svi sretnemo bum vam pokazal.
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptysub sij 17, 2009 6:11 pm

hahaha....
znaš onaj vic s mujom i pamelom anderson na pustom otoku......kad lik nije bio sretan što ju je povalio dok ju nije nafuko da se obuče ko haso da mu može reč da ju je pofuko(ak kužite)
[Vrh] Go down
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptysub sij 17, 2009 6:25 pm

smiješno ali je MILICIJA bila grublja od ove hehehehe
šamari su pekli više od cipelarenja
a kad te neko pegla sa mokrim novinama ... e to je bol, a tek kad te tankom šibom po tabanima udara vecu bol u glavi niste imali u životu....e to je režim YU milicije hehehe
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Emptysub sij 17, 2009 6:36 pm

jebate život......nebi to volio proč
[Vrh] Go down
Sponsored content





ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani Empty

[Vrh] Go down
 
ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Koje ste religije?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
met'l :: RAZONODA :: spamm-
Forum(o)Bir: