met'l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

met'l

a
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani

Go down 
+11
Quorthon
Nessa Ireth
nargo
Miha
eradication8
Mortiis
shpajzer
Emiliano
Nirnaeth
dead eternity
subterranean
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
EcoWar

EcoWar


Broj postova : 54
Age : 114
Registration date : 18.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptyned sij 18, 2009 4:05 pm

Nista bezobrazno What a Face samo lezao kao mrtvac i cekao da progledam opet... What a Face
[Vrh] Go down
shpajzer

shpajzer


Broj postova : 68
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptyned sij 18, 2009 6:19 pm

umm
redovito se ne sjećam ni kada ni kako sam došao kuć
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptyned sij 18, 2009 6:21 pm

sranje je kad se ne sječaš kak si došo kući a izašo si s autom.....
to te fakat može zbedirat Rolling Eyes
[Vrh] Go down
shpajzer

shpajzer


Broj postova : 68
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptyned sij 18, 2009 6:23 pm

srećom pa ne vozim auto još...
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptyned sij 18, 2009 6:23 pm

je sranje je kad se navikneš
[Vrh] Go down
eradication8

eradication8


Broj postova : 306
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptysub sij 24, 2009 2:18 am

imam dvije slike kak sam rigao i vidi se kak rigotina ide iz mene, ajoooj, grozno
[Vrh] Go down
Lemmy

Lemmy


Broj postova : 11
Age : 29
Registration date : 26.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptypon sij 26, 2009 7:34 pm

ja sam bio na zeljeznickom mostu p ispala mi je kutija cigara u odjenicu a u parku mi je burek pao na pod al sam ga svejedno pojeo, burek je majka Very Happy
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptypon sij 26, 2009 11:29 pm

nije to niš
frend je pojeo burek iz smeča....hahaahahaha
[Vrh] Go down
Lemmy

Lemmy


Broj postova : 11
Age : 29
Registration date : 26.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptyuto sij 27, 2009 9:38 pm

HHAHAHAHAHAHAHAHHA
[Vrh] Go down
Mile

Mile


Broj postova : 222
Age : 40
Registration date : 29.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptyuto vel 10, 2009 7:40 pm

Qorthon je car. To čak ni ja ne mogu nadmašit.

Inače već dva mjeseca ne okusih alkohol. Da krenem nabrajat svoja sranja, bilo bi mi bed, al reći ću samo da je poduži popis koji ne uključuje riganje (samo sam dvaput rigo pijan u životu), ali opet ni izbliza ko Quorthonovo anti-remek-djelo.
cheers
[Vrh] Go down
Quorthon

Quorthon


Broj postova : 218
Lokacija : Mars
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptysri vel 18, 2009 8:17 pm

brate ne bi vjerovao šta pijanstvo napravi od covjeka. A bilo je svašta od krim radnji do tuca ali riganje je rijetkost. No sad sam malo (malo) pametniji cheers Rolling Eyes
[Vrh] Go down
nekros

nekros


Broj postova : 186
Age : 33
Lokacija : Novska-Požega
Registration date : 19.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptysri vel 18, 2009 9:08 pm

afff. dap dap, pokatkad neznam kak stignem kuci, -.-, jednom dodjoh kuci i izbljuvah se u kuhinji pred majkomm i ocem. -.- poslje snosih par posljedica al eto Very Happy
[Vrh] Go down
Mortiis

Mortiis


Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptysri vel 18, 2009 9:37 pm

Lemmy je napisao/la:
ja sam bio na zeljeznickom mostu p ispala mi je kutija cigara u odjenicu a u parku mi je burek pao na pod al sam ga svejedno pojeo, burek je majka Very Happy

haha!!!
meni je na tom istom mjestu pao mobitel i fotoaparat u ođenicu:D
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptysri vel 18, 2009 10:13 pm

kaj je ođenica????
[Vrh] Go down
Mortiis

Mortiis


Broj postova : 117
Age : 31
Registration date : 08.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptysri vel 18, 2009 10:43 pm

riječica na kultnom mjestu gdje se mlada alternativa opija te u tim trenucima upada unutra pijana:D
[Vrh] Go down
nargo

nargo


Broj postova : 240
Age : 39
Lokacija : zgb
Registration date : 11.01.2009

ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Emptysri vel 18, 2009 10:47 pm

ahaaaaaaa
a dobro.....jle to mjesto blizu pruge di ti flešaš vlakovima??? Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani   ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
ALKOHOL-stvari koje ste činili kad ste bili pijani
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Koje ste religije?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
met'l :: RAZONODA :: spamm-
Forum(o)Bir: